Skip to main content

Displaye

Jako wiodący producent materiałów POS chcemy zaproponować wszystkim zainteresowanym displaye reklamowe. Ich zadaniem jest przyciąganie klientów, eksponowanie wybranego towaru oraz budowanie świadomości marki. Standy są niezwykle praktyczne, a jednocześnie bardzo skuteczne. Sprawdzają się zarówno w różnego rodzaju sklepach, jak i podczas specjalnych okazji, takich jak targi czy inne eventy. To także niezastąpione materiały POS stosowane podczas akcji promocyjnych, np. w punktach handlowych. Poznaj nasze szerokie możliwości i odkryj pełną ofertę naszej firmy.

Ciekawe rozwiązania dla Twojej firmy - standy plexi

Dla naszych Klientów jesteśmy w stanie przygotować display w każdym kształcie i rozmiarze oraz z dowolną grafiką. Najczęściej do ich produkcji wykorzystujemy takie materiały, jak płyta meblowa czy stal, z kolei elementy wpływające na estetykę standu produkowane są z tworzyw sztucznych. Interesującą alternatywą jest także karton, który doskonale sprawdza się do szybkich akcji promocyjnych.

W standach istnieje możliwość wprowadzenia różnego rodzaju udoskonaleń. Na przykład wykonując je dwuelementowo i dzieląc bryłę na:

  • element cokołu pełniącego funkcję nośnika komunikacji marketingowej i brandingu (pełni on bardzo często rolę szafki stockowej)
  • właściwy element stojaka, prezentujący eksponowane towary na wysokości wzroku

Inne ciekawe rozwiązania to np. zastosowanie podświetlenia LED. Odpowiednio dobrane oświetlenie LED do displaya reklamowego doskonale eksponuje produkty, komunikację marketingową oraz główny branding. Jedynym limitem w przypadku ekspozycji displayów jest powierzchnia, która w ich przypadku nie musi ograniczać się wyłącznie do półki sklepowej, lady czy witryny.

Displaye ArtFaktor - zastosowanie

Standy najczęściej znajdziemy na ladzie sklepowej, gdzie wykorzystywane są do eksponowania niewielkich produktów wszelkiego rodzaju. Niekiedy eksponują one towar leżący na półkach, lub wiszący na hakach. Znajdziemy je w niemalże w każdej branży, m.in. w branży budowlanej, spożywczej i alkoholowej, farmaceutycznej, weterynaryjnej, kosmetycznej, odzieżowej i obuwniczej, RTV i AGD, telekomunikacyjnej, zegarmistrzowskiej, home, elektronarzędziowej czy zabawkarskiej.