Skip to main content

Traye reklamowe

Materiały POS (point of sale) to nośniki reklamy, wszelkie materiały oraz narzędzia, które wspierają sprzedaż produktów. Jeśli chodzi o kryteria podziału materiałów POS, to najpopularniejszy sposób kategoryzacji dotyczy surowców użytych do ich produkcji. Wyróżniamy zatem POS miękkie i twarde. Miękkie POS obejmują wszelkie materiały wykonane z tektury lub kartonu, są to przede wszystkim ulotki oraz plakaty. Natomiast POS twarde to wyroby wykonane z twardych materiałów, np. twardych tworzyw sztucznych. Obejmuje to właśnie oferowane przez nas traye i tacki.

Materiały POS – traye, tacki reklamowe

Mają dwa podstawowe zadania - odgrodzić towary jednej firmy od innych i jednocześnie wyróżnić je na półce wśród konkurencyjnego asortymentu. Stosując odpowiednie techniki podczas aranżacji przestrzeni, możesz wywołać ciekawość klienta na konkretnej strefie, którą chcesz wypromować. Tacki, traye i strefy produktowe to wyróżniki obecności danej marki w punkcie sprzedaży. To wysokiej jakości materiały POS, które doskonale promują dany towar i przyciągają wzrok klientów na reklamowany produkt.

Nowoczesne i praktyczne traye reklamowe

Organizowanie wnętrza sklepu działającego w branży kosmetycznej, farmaceutycznej czy spożywczej, a także dużych supermarketów nie ogranicza się jedynie do umieszczenia towaru. Rosnąca konkurencja zmusza producentów do stosowania coraz nowszych, a przede wszystkim lepszych technik, które sprawią, że to właśnie ich produkt zostanie wybrany przez klienta. W Art Fatkor dokładamy wszelkich starań, by pomóc Twojej marce w prezentacji produktów i ich ekspozycji na półkach i regałach sklepowych i oferujemy traye reklamowe produkowane na indywidualne zamówienie.

Tacki reklamowe - charakterystyka

Wiele z tacek wyróżnia wydatna listwa półkowa wyposażona w miejsce na wymienną komunikację cenową oraz w shelftalkery z widoczną z pozycji konsumenta komunikacją marketingową. Traye Produkowane z PLEXI lub innych elastycznych tworzyw dość często posiadają pełną płaszczyznę ustawianą na półce lub w wersji budżetowej, stanowią samą “ramkę” produktową sygnalizującą przestrzeń dla danej marki.

Wysokiej jakości tacki produktowe z pleksi

W zależności od konkretnego modelu zastosowana do ich produkcji plexi (PET lub HIPS) posiada stałą grafikę wykonaną w technologii UV lub w sitodruku albo wymienną w postaci antyram na wsuwane papierowe grafiki. W procesie tworzenia wyrobów dokładamy wszelkich starań, by efekt finalny był odpowiednio dopasowany do kanału sprzedaży, ergonomiczny oraz optymalnie eksponował dany towar.

Traye reklamowe, tacki produktowe – zastosowanie

Są lekkie, łatwe w transporcie i bardzo skuteczne. Swoje zastosowanie znalazły podczas prezentacji różnego rodzaju towarów, a także podczas degustacji. Stanowią podstawowe wyposażenie każdego sklepu, gdzie doskonale wyróżniają i eksponują towar spośród innych wyrobów. Dodatkowo, odgradzają i porządkują towar na półce i ułatwiają Klientom wyjmowanie produktów. Z powodzeniem wybierane są również np. na targi, gdzie mogą uzyskać zainteresowanie potencjalnych klientów.

Traye reklamowe - Art Factor

Chcesz zobaczyć, na co nas stać? Koniecznie zapoznaj się z naszym portfolio. Znajdziesz tam jedynie garść przykładowych realizacji, które wykonaliśmy dla naszych Klientów. Jako producent materiałów POS chętnie podejmujemy się nawet niestandardowych zleceń. Jeśli chcesz stworzyć naprawdę wyjątkowy produkt, skontaktuj się z nami. Od lat wspieramy klientów komercyjnych, którzy chcą zwiększyć widoczność swojej marki przez ekspozytory reklamowe – tacki, traye oraz inne produkty z pleksi. Wyróżnia nas kreatywne i niebanalne podejście, które w połączeniu z nowoczesnymi technikami produkcyjnymi umożliwia nam tworzenie jedynych w swoim rodzaju projektów. Realizujemy zamówienia na podstawie projektu dostarczonego przez klienta lub w oparciu o rozwiązania opracowane przez naszą kreatywną i elastyczną w działaniu grupę designerską. Interesują Cię tacki, traye lub inne produkty z pleksi? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!