Skip to main content

Ekspozytory reklamowe

Jaki jest jeden z kluczowych czynników stymulujących sukces firmy? Odpowiedź jest prosta: skuteczny marketing – bazujący na sprawdzonych metodach promocji. ArtFaktor to doświadczony producent ekspozytorów reklamowych. Displaye powstają z wytrzymałych materiałów permanentnych, takich jak metal, plexi czy płyty drewnopochodne (MDF) i kształtowniki stalowe.

Naszą ofertę kierujemy do klientów komercyjnych, a w szczególności branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, telekomunikacyjnej oraz RTV i AGD. Obsługujemy sklepy, sektor HoReCa, a także salony sprzedaży. Zwiększamy widoczność marki podczas eventów firmowych. Każdy projekt powstaje zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta. Wyróżnia nas elastyczność i wszechstronność działań.

Ekspozytory reklamowe – zwiększ widoczność swojej marki

Dzięki kreatywnej i profesjonalnej ekspozycji produktów budujemy pozytywny wizerunek marki. To skuteczny nośnik informacji i reklamy firmy. Tak przemyślane działania marketingowe wyraźnie stymulują sprzedaż.

Displaye reklamowe ArtFaktor wyróżniają się nienaganną estetyką i trwałością wykonania. Oryginalne projekty przekuwamy w gotowe formy dzięki naszemu nowoczesnemu zapleczu technologicznemu. Dysponujemy wykwalifikowaną załogą produkcyjną.

Ekspozytory kosmetyczne, farmaceutyczne, finansowo-ubezpieczeniowe i inne posiadają dedykowaną przestrzeń na reklamowane produkty wraz z charakterystycznymi detalami wizualnymi, które tworzą harmonijną całość. Dzięki temu displaye efektownie prezentują brand.

Kreatywne displaye kosmetyczne, farmaceutyczne i wiele innych

Ekspozytory produktowe ArtFaktor doskonale komponują się z wbudowanymi panelami LCD oraz zastosowanymi iluminacjami LED. Korzystamy także z trwałej i eleganckiej plexi, która przyciąga uwagę lśniącą powierzchnią. Pozwala kreować różnorodne formy oraz operować szerokim wachlarzem barw podczas tworzenia displayów.

Nasz młody, dynamiczny zespół dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klientów. Zapraszamy do współpracy branżę FMCG, a w tym kosmetyczną, farmaceutyczną i spożywczą, a także punkty obsługi klienta oraz sklepy.