Skip to main content

Ekspozytory sklepowe

Sprawdzonym sposobem na wzbudzenie zainteresowania danym produktem potencjalnych klientów, jest inwestycja w materiały wspierające sprzedaż - POS. W tej kategorii jednymi z czołowych produktów są ekspozytory sklepowe. Są to skuteczne materiały POS, dzięki którym tworzenie wystaw sklepowych nigdy nie było łatwiejsze! Ponadto, starannie zaprojektowana ekspozycja ma ogromny wpływ na poprawę wyników sprzedażowych. Chcesz zwiększyć widoczność swojej marki w sklepie stacjonarnym? Skontaktuj się z nami!

Ekspozytory sklepowe – co to?

Jest to nic innego jak swego rodzaju stojak, który jest odpowiedzialny za odpowiednią prezentację produktów. Produkowane przez nas wyroby wyróżnia atrakcyjny design oraz wysoka jakość wykonania. Różnią się wielkością i kształtem. Do ich produkcji wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane materiały, co sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, a jednocześnie odporne na uszkodzenia. Chociaż najczęściej produkowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (plexi), to niekiedy możemy spotkać również metalowe standy. Mogą być zarówno stojące, jak i obrotowe. Niezależnie od konkretnego rodzaju, są one bardzo praktyczne i łatwe w użytkowaniu. Stosowane są do różnego rodzaju towarów, np. kosmetyków, biżuterii, okularów, narzędzi czy urządzeń, a także wyrobów drukowanych, takich jak ulotki, broszury czy katalogi.

Ekspozytor na kosmetyki - ArtFaktor

Oferowane przez nas ekspozytory sklepowe dostępne są w szerokiej gamie wzorów, kolorów, wykończeń, kształtów i materiałów. Dzięki temu niezależnie od branży czy charakteru Twojej działalności, jesteśmy w stanie zaoferować Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Z uwagi na mnogość dostępnych opcji oraz niemalże niczym nieograniczone możliwości projektowania, jesteśmy w stanie idealnie dopasować stand na produkty do cech danego towaru. Ponadto, w ArtFaktor dokładamy wszelkich starań, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Jeśli interesują Cię nasze produkty POS, to skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.