Skip to main content

Stojaki reklamowe

Jest to materiał POS bardzo dobrze znany wszystkim marketingowcom. Jego głównym zadaniem jest zwiększenie widoczności marki w punkcie sprzedaży. Stojaki reklamowe z uwagi na swój format oraz wielkość, przykuwają uwagę i budują świadomość marki o wiele skuteczniej od mniejszych form, ustawionych np. przy kasach, na witrynie czy na półce sklepowej. W ArtFaktor zajmujemy się kompleksową i profesjonalną produkcją ekspozytorów reklamowych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Stojaki reklamowe ArtFaktor - niezastąpione materiały POS

Oferowane przez nas dyspensery nie zawierają tektury. Z uwagi na duży rozmiar wykonywane są przede wszystkim z płyty meblowej oraz stali, natomiast elementy dodatkowe powstają z tworzyw sztucznych. Dzięki zaawansowanej technologii istnieje możliwość udoskonalenia stojaków ekspozycyjnych np. poprzez wykonanie ich dwuelementowo oraz dzieląc bryłę na element cokołu, pełniącego funkcję nośnika komunikacji marketingowej i brandigu, który niejednokrotnie jest szafką stockową, a także na właściwy element stojaka reklamowego prezentujący produkty wyeksponowane bardziej na wysokości wzroku.

Istnieje również możliwość instalacji funkcji obrotowej, która pozwala na łatwe sięganie po produkty. Interesującym rozwiązaniem zwiększającym widoczność oraz atrakcyjność stojaków jest oświetlenie LED. Pozwala na podświetlenie głównego brandingu, wyeksponowanie produktów oraz komunikację marketingową.

Prezentery reklamowe ArtFaktor - zastosowanie

Stojaki ekspozycyjne przeważnie posiadają większe formy – w takim wydaniu najczęściej ustawiane są bezpośrednio na podłodze sklepu, np. pod ścianą lub w formie końcówki regału czy w ciągu komunikacyjnym. Często ich zadaniem jest dystrybucja produktów przez ich zwiększoną ilość ustawioną na półkach lub też zawieszoną w blistrach na eurohakach. Sprawdzają się nie tylko do ekspozycji towaru, ale także ulotek czy katalogów. To również ciekawy sposób na zaprezentowanie produktu z innej serii bądź powiązanego marketingowo.